x
yukari cik
MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 552 544 86 40
Dil: TR
Para Birimi : TL
Sepetim ( 0 )
Nedir ? Ne değildir?

Merdane Ayakkabı


Merdan yada merdane eski zamanda erkek ayakkabısına yapan ustaya da merdaneci derlerdi. Herşeyin el yoluyla üretildiği zamanlardan bu yana sektörde halen daha erkek ayakkabısını merdane kelimesi simgeler ve bilinir. Ayakkabıda her kulvar bir uzmanlık ve el yatkınlığı gerektirdiğinden kullanıcısına göre ürünler de ayrıştırılmıştır.

Erkek Ayakkabıları yani merdane ayakkabıların beden ölçüleri geneli itibariyle Türkiye'deki kullanıcılar göz önüne alındığında 40 numara ile 44 numara arasında yoğunluğun gçzlendiği görülmektedir.
Bununla birlikte baddal boy büyük beden olarakta yine 45 numara, 46 numara, 47 numara ve 48 numura merdane yani erkek ayakkabılar üretilmektedir.

Toptancımburada.com olarak merdane kategorimizin içinde bahsettiğimiz tüm bu ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. 40 numaradan 48 numaraya kadar onlarca kategori binlerce model ürünle sizlere hizmet veriyoruz. 

Zenne Ayakkabı

Bayan ayakkabılarını simgeler. Karagöz oyunlarında kadın tiplemesini nasıl zenne simgeliyor ise ayakkabı sekötründe de zenne kelimesi kadın ayakkabılarını tarif etmektedir. Zenne yapan yani uzmanlık alanında bayan ayakkabı üreten ustayada zenneci denilmektedir.
Bayan ayakkabıları beden grubu olarak 36 numara ile 40 numara arasında üretilmekte, daha kibar, zarif bir maharet istediği içinde zenne diye ayrı bir uzmanlık alanı oluşturulmuştur.

Garson Ayakkabı

Garson, yaş itibariyle büyük erkek çocuk grubunu aslında ifade eder. Garson, Genç nesil grubunu oluşturur. Ürünler yine erkeksi ürünler olup beden aralığı 36 numaradan başlar 39 numaraya kadardır.


Filet Ayakkabı

Filet, çocuk grubunda beden boyu en büyük boyu ifade eder. Filet, 31 numara ile 35 numara arasında kız ve erkek çocuk ürünlerini ayakkabı sektöründe ki karşılığıdır.


Patik Ayakkabı


Patik, Çocuk grubunda orta bedeni temsil eder. Patik, 26 numara ile 30 numara arasındaki kız ve erkek çocuk ayakkabısını ifade eder.Bebe Ayakkabı

Bebe, çocuk grubunda beden grubu en küçük guruplarını ifade eder, Bebe, 21 numara ile 25 numara arasındaki çocuk ayakkabılarını temsil eder.
E-bülten Aboneliği Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olmak İçin Sizde E-bültenimize Kolayca Abone Olun !
MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 552 544 86 40 WHATSAPP TANGO VİBER
© 2015 toptancimburada.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.