x
yukari cik
MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 552 544 86 40
Dil: TR
Para Birimi : TL
Sepetim ( 0 )
Mağazanıza El Atın, Kazanın!

Mağazanıza El Atın, Kazanın!Toptancımburada.com olarak sizlere mağazanızın tüm ihtiyaçlarıyla ilgili hizmetler sunuyoruz.
Mağazanızda Kasa Önü Raf sistemlerinden tutunda kapı önü sepet sistemlerine, raflarınızda ürünleri katlı bir şekilde sunabilmeniz için pleksi ayaklara bir çok konuda işinizi kolaylaştırıcı ve mağazanızı güzelleştiren ürünlerimiz aksesuar ana kategorisinin içinde mağaza geçerleri bölümünde mevcuttur.

Kanallı Pano


Kanallı Pano ileile ürünlerinize özel bir stand ayarlarlabilir, bazı ürünlerinizi daha özel bir sunum şekli vererek müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Metal Ayaklı Sepet


Metal ayaklı sepet ile mağaza içi veya kapı önüne uygun fiyatlı ürünlerinizi koyabilir, müşterilerinize gel gel sepeti şeklinde sunabilir, mağazanıza çekebilirsiniz.
Böylelikle atıl stoklarınızı bu şekliyle değerlendirip satışlarınızı arttırabilirsiniz.

3'lü Merdiven Set


Bu set ile ürünlerinizin mağaza içi görsel duruşlarını ön plana çıkarabilir, hem yerden kazanıp hemde farklı duruşlar elde ederek müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. E-bülten Aboneliği Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olmak İçin Sizde E-bültenimize Kolayca Abone Olun !
MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 552 544 86 40 WHATSAPP TANGO VİBER
© 2015 toptancimburada.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.