x
yukari cik
MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 505 994 56 77
Dil: TR
Para Birimi : TL
Sepetim ( 0 )
Toptan Ayakkabı

Toptan AyakkabıToptan Ayakkabı, ürünlerin belirli bir seri düzeni içerisinde, tüketicinin tüketim eğilimleri dikkate alınarak hazırlanan paketlenmiş mamulü , 1 seriyi yada 1 koliyi ifade eder. Bir seri içerisinde o model ve renkten belirli numara hiyerarşisi içerisinde ürünler bulunur.  

Toptan, toplu şekilde alımı, toplu alırken fiyattan kazanmayı hedefler.  Toptan ayakkabı alımı ile gerek toptancılar gerek perakendeciler ve kimi zaman toplu alım yapan tüketiciler uygun fiyata en moda en trend ürünleri tedarik etme yolunu seçerler. Böylelikle fiyat avantajını ve alım gücünü konuşturmuş olur. Çok daha ucuza birden fazla ürün tedariği sağlamış olur.

Toptan Ayakkabı sektöründe toptancımburada.com olarak öncü olmayı ve hizmet kalitesi olarak en iyiyi hedefleyen bir firma olma yolunda gün ve gün ilerliyoruz. Bu yönde durmadan yatırımlar yapıyor toptan ayakkabı sektörünün gelişimine katkı sağlıyoruz.

Toptancımburada.com' u sizde tercih edin, en moda ürünleri en uygun fiyatlara sahip olun. Bizi takip edin en trend ürünlerden haberdar olun.

E-bülten Aboneliği Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olmak İçin Sizde E-bültenimize Kolayca Abone Olun !
MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 505 994 56 77 WHATSAPP TANGO VİBER
© 2015 toptancimburada.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.